Ми вам передзвонимо


Ремонт побутової техніки у Чернівцях

Ми надаємо послуги з ремонту та продажу побутової техніки. У нас ви можете придбати як нову так і вживану техніку привезену з Європи. На весь асортимент товару надається гарантія, також гарантія розповсюджується на виконаний нами ремонт.

Ми ремонтуємо наступну техніку:

 • Пральні машини
 • Посудомийки
 • Сушки
 • Холодильники
 • Морозильні камери
 • Кавоварки
 • Мікрохвильові печі
 • Електричні духовки
 • Пилососи
 • Утюги
 • та іншу побутову техніку

Прилади оточують нас усюди: вдома, на роботі, на дачі. Через тривалу, неправильну експлуатацію, стрибки напруги в електромережі побутова техніка нерідко ламається. Якщо потрібен ремонт техніки, звертайтесь в наш сервісний центр в місті Чернівці. На дому чи в майстерні кваліфіковані спеціалісти оперативно та якісно усунуть будь-які недоліки.

У випадку, коли техніка не вмикається, зупиняється через короткий час, на панелі не працюють світлові індикатори, потрібно звернутися в сервісний центр. Невеликі поломки набагато легше, а головне дешевше усунути. До дефектів побутової техніки відносяться поява нехарактерних звуків (шуму, клацання), сильної вібрації.

Приводом для негайного ремонту є поява диму, іскор, запаху горілого пластику, гуми, калюж біля апаратів. Коли при дотику агрегат б’ється струмом, вибиває пробки при вмиканні, користуватися такими приладами небезпечно. Це може призвести до виникнення пожежі, втрати власного майна, завдання суттєвих збитків сусідам.


Сервісний центр працює за наступною схемою:

 1. Клієнту потрібно лишити заявку на сайті. Можна зареєструвати заявку за допомогою телефонного дзвінку. Під час розмови з оператором потрібно назвати марку приладу, детально описати проблему, як давно вона виникла. На корпусі або в документах вказані модель, рік випуску приладу, повідомте цю інформацію. Варто згадати про попередній ремонт (при його наявності).
 2. Далі слід викликати майстра додому чи доправити прилад до сервісного центру самостійно. Під час перевезення техніки власним транспортом потрібно враховувати вагу агрегатів, особливості транспортування холодильників, морозильних камер. Бажано здавати техніку в ремонт в чистому вигляді, в повній комплектності, з інструкцією.
 3. На наступному етапі фахівці проводять діагностику, визначають причину поломки.
 4. Після цього клієнта повідомляють про наявний дефект, складність та термін виконання робіт по його усуненню, точну вартість сервісу.
 5. Коли клієнт погоджується, відбувається ремонт приладу у передбаченому домовленістю обсязі.

Після того, як фахівці полагодять апарат, його можна забирати з сервісного центру. Габаритну техніку самотужки транспортувати складно, тому доступна додаткова послуга з доставки техніки в сервісний центр та додому до клієнта після ремонту. Кур'єри приїжджають до клієнта у зручний, погоджений час.

Фірм і приватних осіб, що ремонтують прилади, багато. Малоінформативні оголошення в соцмережах не можуть гарантувати високу кваліфікацію майстра. Їх слід остерігатися. Насторожити клієнта мають "шалені знижки", відмова оформлювати документи, вам не можуть оголосити хоча б приблизну ціну на послугу. Довіряти варто лише професіоналам, які не перший рік працюють в цій сфері, інакше доведеться купувати новий апарат. Надавачі якісних послуг ні від кого не ховаються. Наявність сайту з контактним телефоном, адресою майстерні, де можна наживо поспілкуватися з фахівцями, то гарна ознака.

Чому варто довірити ремонт побутової техніки саме нам:

 • Всі роботи виконуються оперативно, в точно визначений час. У нас працюють тільки кваліфіковані майстри. Є всі необхідні інструменти або деталі для заміни.
 • Прозора і доступна ціна. Жодних додаткових, прихованих нарахувань. Вартість оголошується та узгоджується з клієнтом до початку ремонту. За кілька років роботи наші спеціалісти точно виміряли час, потрібний для усунення конкретного недоліку, тому не завищуємо вартість ремонтних послуг.
 • Сервісний центр technoline.in.ua надає послуги європейського рівня. Побутова техніка може бути відремонтована на дому чи в майстерні. В будь-якому випадку роботи будуть проведені кваліфіковано.

На проведений ремонт передбачена гарантія, тому ви можете бути впевненими у високій якості послуг.

Сервісний центр займається ремонтом різних приладів. Наші майстри проведуть діагностику, швидко полагодять пральні машини, посудомийки, сушки, холодильники чи морозильні камери, кавоварки, мікрохвильові печі, електричні духовки, пилососи, праски (утюги). Доступний ремонт інших приладів, їх механічних елементів, електроніки. Сервісний центр приймає техніку будь-яких торговельних марок різного ступеню зношення. При виникненні проблеми з приладами марок indesit, candy, bosch, siemens, samsung, ardo, LG, zanussi, звертайтесь до нас. Всі запчастини для ремонту – тільки якісні, оригінальні. Не зволікайте з ремонтом побутових приладів. Користування зламаною електричною технікою небезпечне для майна, вашого життя, ваших близьких.

Адрес

м. Чернівці вул. Головна 159

Електронна пошта

technoline.ua@gmail.com