Зв'яжіться з нами


+38 (066) 951 0 159 - Vodafone

+38 (067) 951 0 159 - Kyivstar


Виклик майстра онлайн


Ремонт кавоварок в Чернівцях

Сучасні будинки й офіси наповнені побутовою технікою, за якою потрібно здійснювати належний догляд, і кавоварка не виняток. Своєчасне усунення дрібних поломок забезпечить довгу експлуатацію пристрою. Ремонт кавових машин включає в себе такі процедури, як чищення з метою профілактики поломок, так і повноцінний ремонт з заміною комплектуючих деталей. Сервісний центр Технолайн по ремонту кавоварок Чернівцях пропонує якісне обслуговування, виконуючи ремонт як вдома, так і в обладнаній майстерні. Кваліфікований майстер проведе діагностику, виявить поломку, виконає ремонт, а ціна вас порадує. Звернувшись до нас, ви зможете замовити весь спектр послуг по обслуговуванню кавових апаратів.

Навіть якщо ви ретельно стежите за станом своєї кавоварки і експлуатуєте її дуже акуратно, вона все-одно може вийти з ладу, тому що в домашніх умовах дуже складно очистити дрібні, недоступні деталі. Співробітники сервісного центру продумали найбільш комфортну схему співпраці. Вам необхідно:

 • Зареєструвати заявку на ремонт через веб-сайт або по телефону.
 • Вирішити де буде проходити обслуговування. Є можливість привезти техніку в сервісний центр, також можна оформити виклик майстра додому або в офіс.
 • Проведення співробітниками майстерні діагностики кавоварки з метою з'ясування причини поломки.
 • Повідомлення клієнту про наявні несправності, способи вирішення і вартості ремонту кавомашини.
 • Узгодження з клієнтом деталей роботи.
 • Обслуговування та ремонт кавоварок фахівцями.
 • Повернення відремонтованої техніки замовнику.
 • При необхідності ми пропонуємо послуги з привозу і поверненню техніки.

Навіть якщо кавоварка працює справно і без нарікань, рекомендується проводити її чистку раз на півроку, щоб уникнути серйозних, дорогих поломок. В рамках профілактики здійснюються такі процедури як очищення машини від кавових масел, чистка заварювального блоку та інших деталей, при необхідності змащення заварювального блоку.

Кавові машини стали порятунком для всіх любителів ароматного напою, вони прості і зручні у використанні, а для того, щоб приготувати каву потрібно витратити всього пару хвилин.

Тому поломка кавоварок вносить дисбаланс в звичний ритм життя і стає помітна для всіх, хто звик нею користуватися. До основних несправностей машин для варіння кави відносяться наступні:

 • Кавоварка сильно шумить. Іноді при приготуванні кави можна почути незвичний шум. Швидше за все забився фільтр або сіточка в ріжку.
 • Тече вода. У комбінованих кавоварках іноді в місці кріплення ріжка до кавоварки утворюється протікання. Виправити це можна замінивши кільце ущільнювача в місці з'єднання.
 • Не працюють кнопки управління. Подібна проблема найчастіше зустрічається у багатофункціональних машин, де на дисплеї розташовано багато кнопок. Найбільш часта причина подібної несправності криється в тому, що під кнопки потрапили частинки сміття або крихти. З метою профілактики рекомендується стежити за чистотою кнопок.
 • Не вмикається. У разі, якщо кавоварка не включається і не реагує на натискання кнопки, можливо згорів електродвигун, забилась помпа, виникли проблеми з заварювальним блоком або несправний температурний датчик. Для виявлення точної проблеми й ремонту кавоварки, майстер проведе діагностику, після чого буде зрозуміла точна причина.
 • Кавомашина не розпізнає каву. У випадках, коли ви засипали каву, але апарат її не розпізнає і не бачить, є ймовірність, що зламаний блок управління, не працює внутрішній двигун або є інші пошкодження блоку заварника з лійкою. Проблема вирішується заміною комплектуючих деталей і чищенням кавоварки.
 • Помилка на дисплеї. Сучасні кавоварки оснащені дисплеєм, на який виводиться код помилки в разі її поломки. Розпізнати код можна, скориставшись інструкцією.
 • Не гріє воду. Причиною подібної ситуації найчастіше буває поломка водонагрівача.
 • Не працює капучинатор. Якщо ви помітили, що молоко в кавоварці збивається погано і пінка практично не утворюється, виною цьому може бути низька якість молока або засмічення повітряних каналів.
 • Забився фільтр. Засмічення може стати причиною того, що кава перестане наливатися в чашку. Замінити або почистити фільтр самостійно буде складно, тому краще всього довірити обслуговування техніки фахівцеві.
 • Не показує рівень води. Коли кавоварка заповнена водою, але рівень як і раніше показується нульовий, швидше за все справа в датчику-поплавці, який не може спливти.
 • Не працює манометр. Причина найчастіше криється в з’єднанні трубки. Можливо знадобиться заміна манометра, який коштує не так дорого.

Висока якість обслуговування майстрами сервісного центру Технолайн підтверджено численними відгуками задоволених клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви гарантовано отримуєте наступні переваги:

 • Оперативність. Робота по ремонту кавоварок здійснюється швидко і якісно, незалежно від того, де виконується ремонт, в майстерні або вдома.
 • Прозорість. Ви оплачуєте тільки обумовлену раніше суму. Кожен етап роботи ми узгоджуємо та затверджуємо з клієнтом.
 • Сервіс європейського рівня. Мета майстрів - усунути проблему швидко, акуратно і надійно.
 • Конкурентоспроможні ціни. За час своєї роботи по ремонту кавоварок, ми максимально оптимізували процес, і змогли вибудувати відмінну цінову політику.

За нашою допомогою можна звернутися з поломками різних кавоварок, неважливо старих або нових, капсульних або комбінованих. Ми накопичили достатній досвід по ремонту кавоварок різних марок і моделей: Saeco, Delonghi, Krups, Simonelli, Aeg, Aiete, Astoria, Bork, Bosch, Cimbali, Cremesso, Electrolux, Elektra, Faema, Franke, Gaggia, Lavazza, Melitta, Mivona, Rancilio, Nuova Simonelli, Rowenta, Solis, Spidem, Wmf, Caffitaly, Franke, Jura, Krups, Nespresso, Philips, Miele, Siemens.

Співробітники сервісного центру в Чернівцях відповідально ставляться до виконання своєї роботи, використовуючи запчастини від перевірених виробників і сучасне обладнання. Все це гарантує високу якість ремонту і довгий термін експлуатації вашої техніки.