Зв'яжіться з нами


+38 (066) 951 0 159 - Vodafone

+38 (067) 951 0 159 - Kyivstar


Виклик майстра онлайн


Ремонт посудомийних машин

Посудомийна машина — це необхідна техніка на будь-якій сучасній кухні, яка полегшує життя кожної жінки. Насолоджуючись комфортом, ми часто не помічаємо невеликі ознаки поломок або несправностей, відсуваючи ремонт посудомийної машини на більш пізні терміни. Своєчасно звертаючи увагу на незвичайні звуки, клацання при роботі посудомийки, ви зможете забезпечити повноцінний догляд за технікою, запобігаючи серйозні поломки та заощаджуючи бюджет. Сервісний центр Технолайн в Чернівцях пропонує послуги по ремонту посудомийних машин як вдома, так і в нашій майстерні. Майстер надасть повну консультацію по ремонту й озвучить якою буде підсумкова ціна ремонту, без накрутки додаткових, непотрібних робіт.

Клієнти сервісного центру Технолайн оцінять високу ступінь комфорту при співпраці з нами. Ми працюємо злагоджено і оперативно, якісно виконуючи роботу на кожному з етапів. Клієнтам пропонуємо оптимальну схему співпраці:

 • Клієнт може зареєструвати заявку на ремонт за допомогою веб-сайту або по телефону.
 • Необхідно прийняти рішення про те, привезти техніку в сервісний центр або викликати майстра додому.
 • Майстер здійснює діагностику поломки.
 • Клієнту повідомляється причина поломки і вартість її усунення.
 • Узгодження з клієнтом вартості і деталей ремонту.
 • Виконання ремонтних робіт нашими фахівцями.
 • Передача техніки клієнту, перевірка її роботи.
 • У разі необхідності ми надаємо послугу по привозу і відвозу техніки.

Ми проводимо заміну зношених деталей на нові, сертифіковані запчастини, тому ремонт посудомийної машини, виконаний майстром відрізняється високою якістю і довговічністю.

Незалежно від терміну експлуатації посудомийної машини, у неї можуть трапитися поломки будь-якої складності, після чого буде потрібно терміновий ремонт. Найбільш поширені несправності, з якими стикаються майстри, такі:

 • Не зливається вода. Це може статися в тому випадку, якщо засмітився внутрішній фільтр або шланг.
 • Неправильний температурний режим. Якщо ви ставите посудомийку на певну температуру, але не отримуєте потрібного результату, можливо несправний датчик температури, ослаб тиск води при подачі її по лінії водопостачання або ж сталася поломка нагрівального елементу. У будь-якому з цих випадків ми здійснимо ремонт.
 • Посудомийна машина не запускається. Бувають ситуації, коли посудомийка працює і навіть завершує цикл, але посуд все також не чистий. Подібна ситуація може виникнути, якщо фільтри засмітилися залишками їжі, коли засмітилися форсунки і вода перестала циркулювати або ж зламався циркулярний насос.
 • Посудомийна машина б'ється струмом. Ця проблема зустрічається трохи рідше, але все ж має місце бути. Дана несправність пов'язана з тим, що електронагрівальний елемент має пробоїну, внаслідок тривалої експлуатації або ж заводський брак.

Ці та багато інших поломок відомі майстрам, які за свою багаторічну роботу накопичили достатній досвід.

Клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, і вони неодмінно оцінять ряд переваг сервісного центру:

 • Оперативність. Висококваліфіковані майстри можуть відремонтувати будь-яку поломку посудомийки швидко і якісно, з використанням сучасного обладнання і якісних запчастин, що забезпечує довгий термін експлуатації техніки після ремонту.
 • Прозорість. Ми забезпечуємо прозорі ціни, які обговорюємо відразу перед ремонтом на дому або в нашій майстерні. Ви можете не переживати, що після ремонту доведеться доплачувати додатково.
 • У майстерні вас чекає сервіс європейського рівня. Наші фахівці на кожному етапі роботи здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта, вирішуючи його проблему.
 • Конкурентні ціни. За весь час своєї роботи ми накопичили достатньо знань і змогли організувати свою роботу так, щоб забезпечити найдоступніші ціни на послуги.

Майстри в сервісному центрі мають великий досвід роботи з посудомийками різних марок і моделей: samsung, bosch, ardo, aeg, dihr, hansa, indesit, miele, neff, smeg, whirlpool, zanussi, beko, ariston, candy, gorenje, electrolux.

Сервісний центр Технолайн знаходиться в місті Чернівці, і свою техніку ви можете доставити або до нас, або викликати майстра додому. Ми гарантуємо, що ремонт буде виконаний на найкращому рівні. Непридатні запчастини замінюємо якісними деталями від надійних виробників. Всю роботу ми виконуємо без накрутки придуманих поломок і завищених цін. Тільки чесний ремонт за доступною ціною.