Зв'яжіться з нами


+38 (066) 951 0 159 - Vodafone

+38 (067) 951 0 159 - Kyivstar


Виклик майстра онлайн


Ремонт морозильних камер в Чернівцях

Морозильна камера може вийти з ладу в будь-який момент. Навіть якщо ви придбали її тиждень тому. Заводський брак, неправильна установка і механічні пошкодження призводять до неможливості експлуатації техніки.

Ми проводимо професійний ремонт морозильної камери в Чернівцях на дому - в обумовлений час майстер приїде до вас, визначить причину неполадки і швидко усуне її. Зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги вже зараз і через пару годин ваша морозилка буде працювати як нова. Вигідна ціна і якість роботи гарантовані кожному клієнту.

Зважаючи на часте відкривання і закривання дверцят морозильника під загрозою опиняються ручки, петлі та ущільнювачі. Не менше 40% звернень клієнтів в нашу компанію пов'язані саме з поломкою цих елементів. Вийти з ладу можуть і ключові вузли морозильної камери, поломки в цьому випадку характерні наступними проявами:

 • Поломка двері - морозильна камера не закривається, дверці перекошуються, заїдають або заклинюють.
 • Поломка ручки - неможливо відкрити один з відсіків камери, ламається запірний пристрій або конструкція ручки в цілому (наприклад, внаслідок механічного ушкодження).
 • Морозильник не включається - причиною може стати несправність вилки, розетки або кабелю, поломка мотора, неполадки терморегулятора або витік холодоагенту.
 • Морозильна камера не морозить - зазвичай це відбувається внаслідок несправності перемикального клапана, модуля управління, або через виток фреону.

Часто неполадки виникають і в роботі сенсорних панелей, морозилки з такою системою управління особливо уразливі до механічних пошкоджень, до впливів вологи або хімічно агресивних речовин. Визначити точну причину несправності може тільки фахівець і тільки після проведення комплексної діагностики.

Ми не рекомендуємо намагатися відремонтувати морозильну камеру самостійно. Деякі клієнти нашої компанії до звернення в сервіс намагалися усунути поломку в домашніх умовах, і це призводило лише до більш серйозні ускладнення, а відповідно і до збільшення вартості ремонту. Не повторюйте їхніх помилок - оформіть виклик майстра додому, щоб не ризикувати працездатністю дорогої техніки.

Ремонт морозильних камер проводиться в 7 основних етапів:

 • Ви оформляєте заявку по телефону або на сайті.
 • Менеджер направляє майстра до вас додому або ви привозите техніку до нас в майстерню (по попередній домовленості).
 • Майстер проводить діагностику.
 • Повідомляємо про виявлені неполадки й називаємо точну вартість ремонту.
 • При згоді — уточнюємо деталі та приступаємо до роботи.
 • Ремонтуємо техніку в обумовлені терміни.
 • Передаємо морозильну камеру і даємо гарантію.

Зверніть увагу: якщо з яких-небудь причин морозилка не може бути відремонтована на дому, і ви не можете привезти її в сервіс самостійно, то ми готові запропонувати послуги транспортування техніки будь-яких габаритів.

Ми готові відремонтувати морозильну камеру в Чернівцях на дійсно вигідних умовах. Проводимо ремонт вдома і в сервісному центрі, рекомендуємо оптимальний варіант усунення несправності та піклуємося про максимальну надійність роботи відновленої техніки.

Головні причини замовити ремонт морозильної камери саме в нашій компанії:

 • Оперативність — майстер може приїхати в найкоротші терміни та швидко виконати ремонт будь-якої складності зважаючи на величезний досвід і наявність професійного інструменту.
 • Чесність — пропонуємо прозорі ціни без прихованих доплат, погоджуємо з клієнтом кожен етап ремонту.
 • Сервіс європейського рівня — ми націлені на комплексне вирішення проблем клієнта, а тому запрошуємо на роботу тільки висококваліфікованих фахівців.
 • Вигідні ціни — за роки роботи ми в деталях розрахували трудовитрати на кожен вид ремонтних робіт і встановили чесні, доступні ціни на всі послуги.

Вам потрібна консультація? Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші запитання і назвуть орієнтовну вартість ремонту ще до проведення діагностики — зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

Ми ремонтуємо нові та старі морозильні камери в Чернівцях. Працюємо з технікою як популярних, так і маловідомих виробників: Atlant, Ardo, Indesit, LG, Stinol, Samsung, Bosch, Snaige, Nord, Whirlpool, Liebherr, Ariston, Донбас. Рік випуску техніки і її стан не мають ніякого значення. Ми швидко виявимо причини неполадки морозилки будь-якої моделі, запропонуємо оптимальний спосіб ремонту, усунемо несправності та надаємо гарантію на експлуатацію.